| WrestlingFan01 a întrebat:

Hey toata lumea am o intrebare pentru cei ce stiu minecraft.Bun deci am cont premium capa etc. toate bune si frumoase intru pe versiunea 1.7.9 *pe care joc eu* si nu imi vad skinul.Am dat restart la minecraft, am schimbat skinul, am si optifine si imi vad doar capa cu un steve.E FRUSTRANT.Va rog ajutati-ma.Mentionez ca m-am si delogat si relogat si am schimbat si default skinul de la steve la alex si nimic.Am vreo sansa sa imi vad skinul? Multumesc anticipat FUNDA!

Răspuns Câştigător
| N3gativ a răspuns:

Joaca pe Versiunea 1.7.2 acolo iti apare skinul...la versiunle 1.7.9 au scos skinurile