| Șeerbi a întrebat:

Acum un an am inceput sa joc Metin 2 RO, dar la un moment dat am devenit dependenta o perioada mai lunga de timp am jucat ore in sir... acum o luna mi l-am luat din nou iar... dar acum l-am sters pentru. ca nu mai vreau sa devin din nou dependenta stiti vreun joc... ceva de genu? dar care sa nu creeze dependenta funda... :*

Răspuns Câştigător
| Alexu19 a răspuns:

Nu exista joc, care sa iti placa si sa nu creeze dependenta.Aici totul tine de tine, si de cum iti poti organiza tu timpul liber.
Jocuri care sa nu creeze dependenta foarte mare ar putea fi cele care le joci single-player, nu online.Acestea le termini repede,poti juca o ora pe zi, si nimeni nu te preseaza, ca a jucat mai mult iar tu nu ai evoluat!

1 răspuns:
| Alexanderrrrr a răspuns:

PerfectWorld inetrnational 9dragons 4story, Cabal Funda:*