| Arisu a întrebat:

Ajutati-ma va rog daca puteti ). Mine e ziua de nastere a unui prieten de-al meu si problema e ca mie imi cam place de el si vreau sa-l felicit cu un cadou si sa-i urez cuvinte deosebit de frumoase ), va rog pe voi sa ma ajutati laughing))MS mult ))

Răspuns Câştigător
| pusik a răspuns:

Da-i un cadou mai spcial cumpara-i ceva mai misterios daca intelegi ce vreau sa zic. Dupa eceea scrie un biletel pe care sa il dai lui dar sa nu vada nimeni decat el. Spune-i sa il citeasca la sfarsitul petrecerii dupa ce pleaca toata lumea inclusiv tu pe biletel scrie daca vrei sa va intalniti intr-un parc ca sa vorbiti si din vorba in vorba sa ajuungi la un subiect in care sa il intrebi daca ii place de tine dar sa raspunda el primul si daca spune ca nu sau ca nu stiu santajazal intr-un fel si foloseste-ti farmecul de fata.Iar daca zice ca da atunci spune-i si tu lui.Bfta.FUNDA?

4 răspunsuri:
| M.G.R a răspuns:

Combinate cu el laughing ->cadou

| Arisu explică:

Oare ce cuvinte sa-i scriu in felicitare? caci cind e vorba de el nu ma duce capul sa scriu xDD

| CosminCSM00 a răspuns:

Pai da-i un cadou dar sa fie in particular nu stiu ce sa ii iei un ursulet ceva romantic si o scrisoare pe care sa i-o pui in plasa de cadou si sa scrii si tuo declaratie de dragoste mai simpla http://www.google.ro/......http?/

| honeyyuly a răspuns:

Poti sa-i iei o inima sau o pernuta in forma de inima