| Aliiss a întrebat:

am o intrebare samsung star este un telefon bun? voi ce ziceti? as vrea sa imi iau dar nu prea sunt impacata...cica tine putin bateria dar ma gandesc ca la cate functii are si touchu de 3 inch. e evident ca se consuma... dar totusi ce pareri aveti.multumesc fundita

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Deci: acest telefon pot sa zic ca este superb. Daca il cumperi nu vei regreta cu siguranta. Bateria tine vreo 2-3-4 zile, depinde de cum si cat il folosesti si de cartela care e, retea etc. De exemplu eu am pus o cartela in el si ma tinea bateria jumate de zi, iar cu alta cartela ma tine 4 zile. Este un telefon de fite, e bestial, mai ales cel alb. E superb ce mai... Daca vrei ca atunci cand scoti telefonul de unde il ai, in public, sa se uite toata lumea la el,big grinti-l recomandbig grinte pup

1 răspuns:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Este un telefon super bun. Te sfatuiesc sa il iei.