| InGeRaS2011 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul de facebook. Nu pot sa dau like sau alte chesti din astea. Nu am activat timeline-ul. Ma poate lamuri si pe mine cineva? Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Sincer,nu iti pot da un raspuns concret.Aceeasi problema am avut-o si eu din pacate.Eu mi-am dezactivat contul cateva zile si dupa l-am reactivat din nou si apoi si-a revenit. Sper sa iti rezolvi problema! :*

| melissaandra a răspuns:

Pai nici mie nu mi-a mers dar intra pe messul tau si dai la mesajele tale si scrie ceva vreoun comentariu de pe facebook etc. si dai acolo si pana la urma tot pe facebook te loghiezi... sper sa mearga daca nu asteapta cateva zile poate e o defectiune temporara..papa dai funda?