| CarmichaeL a întrebat:

Am un calculator din 2008, vreau sa schimb procesorul, dar nu placa de baza. Eu am un Dual core 1.8 Intel cu socket 775. Unde pot gasi procesoare bune cu socket 775? Preferabil nu Second-Hand.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Socket 775 e mort. Nu are nici un rost sa investesti bani in asa ceva. Dai cit nu face, nu de alta.

| baiatucufiatu a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un procesor daca chiar vrei sa nu schimbi placa de baza.Am vrut si eu sa-ti dau siteu de pe shopmania...dar ti la dat unu.