| FloryBhăy a întrebat:

amnevoe de un raspuns urgent! vreau si eu un site de editat poze care sa contina iconitele:facebook, messenger si like! va rog mult de tot! chiar imi trebuie acum! funda!

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pf nu stiu daca exista un program de genu dar poti improviza poti lua toate iconitele de care ai nevoie facand print apoi copiezi iconitele si le lipesti pe poza...scuze ca nu te pot ajuta cu programul dar daca tot nu gasesti unul atunci improvizeazatongue