| MyMyutza a întrebat:

Ce sa-i iau celei mai bune prietene de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| BabyBlue_1099 a răspuns:

Ai putea scoate o poza cu voi 2 la 'Kodak' sau oriunde se scoate asa ceva si ii poti face un tablou. Sau te poti gandi la ceva ce ea are nevoie, si nu e nici prea costisitor. Gandeste-te la ceva semnificativ, care il poate folosi. Ca asa ii poti cumpara o bluza, iar ea sa o arunce in fundul dulapului.happy

9 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Daca zici ca e cea mai buna prietena a ta atunci merita ceva pe masura, nu scump, dar frumos. Ii poti cumpara o bluza, un parfum, o geanta, o caciulita daca stii ca poarta, mai ales ca e iarna. Ii mai poti lua o cana cu numele ei sau cu poza voastra, un luciu de buze, sau un cd cu artistul ei preferat.

| ICanSeeAll a răspuns:

Ai putea sa ii iei o pereche de cercei de argint sau o bratara.Nu sunt nici foarte scumpe si de obicei ii plac oricarei fete.Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| JustDeedee a răspuns:

Pai poti sa-i iei:
-un parfum
-un bibelou care sa-si aminteasca de voi
-un tablou, puzzle cu voi doua( ai nevoie de o poza cu voi)
-o bluzita
-farduri
-jucarie de plus
- o carte ( daca-i place sa citeasca)
- sa zicem un catel laughing
etc.
happy

| Aundrea a răspuns:

Pai. ar fi dragute doua pandantive (unul sa il dai ei, unul sa il pastrezi pentru tine) care sa formeze o inimioara. pe ea sa scrie "Best Friends". Eu i-am daruit asta celei mai bune prietene si i-a placut. Cred ca este un mod deosebit de dragut pentru a-ti arata cat tii la ea, fiind cea mai buna prietena a ta happy.
P.S. : pandantivele sunt din argint. eu una le-am luat din Sir( de langa Cora, Lujerului, Bucuresti, sigurhee hee
Succes! :*

| MyMyutza explică:

Va multumesc pentru ajutor.

| AditZuKy a răspuns:

Depinde.Mai intai,trebuie sa-i spui intr-un mod in care ea nu stia ce vei face, ce ar dori ia sa primeasca de ziua ei.Dar fiind prietena ta cea mai buna, cred ca ar fi bun sa-i dai:

1.O bratara frumoasa, stralucitoare care sa scrie BFF(Best friends forever) si daca e sa-ti iei si tu una ca sa fie ca niste bratari ale prieteniei;
2.Un ursulet pufos si dragut;
3.Un parfum;
4. Ceva de machiaj:niste ruj poate;
Astea-s dragute dupa parerea ta.Dar conteaza si ce crezi tu.
O da si sa-l impachetezi frumos sau sa-l pui intr-o plasuta colorata si cu ceva design bun pe ea.Aspectul ambalajului conteaza deasemena.

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Un vibrator.

| irina41099 a răspuns:

O clama de par, un jurnal cu cheita.

| Doreliana a răspuns:

Fiind cea mai buna prietena, cu siguranta stii ce i place foarte mult.Cumpara-i parfumul preferat, ofera-i un abonament gratuit la solar, sala de fitness, etc
Sau daca nu stii foarte bine ce ar multumi-o, ofera-i o suma de bani sau ia-o la shopping si fa-i cadou ceea ce i place
Cu siguranta se va bucura