| elly2love a întrebat:

Hey TPUhappy
Cine stie un program de editat videoclip-uri?
De ex : Fac 2 videoclip-uri si vreau sa le unesc sa para ca e doar un videoclip, sa le contopesc...
Dau fundita :*
Mersi big grin

2 răspunsuri:
| XoMasquaradeXo a răspuns:

Eu folosesc Movie Maker, pe care il gasesti in bara de instrumente.

| Ceawdear a răspuns:

Uite, iti sugerez cateva programe : Windows Movie Maker, Sony Vegas pro 9, Sony Vegas Pro 10, si uitate aici daca nu gasesti ce te-am sugerat mai sus http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174 sper ca te-am fost de folos, o seara buna