| Rallu a întrebat:

Hey TPUhee hee Cum as putea sa aflu numarul persoanei care ma suna cu nr privat? Am auzit ca pot suna la firma de unde am abonamentul, sau. thinking Dau funditaaa :*:*

4 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Da, de la firma de unde ai abonamentul.
Succes!

| BulatheOne a răspuns:

Daca esti politist afli repede, daca nu... apelezi la politie.

| twism a răspuns:

Nu afli nimic de la politie. politia afla numarul doar daca faci o reclamatie si nu ti-l da

| RedAlert a răspuns:

Mai simplu poti sa te duci la politie si ei iti afla numarul si locul de unde te suna si poate va primi si o amendabig grin