| xAndraa23 a întrebat:

Cum pot scapa de zgarieturile de pe displayul telefonului meu cu toch screen?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Iti cumperi un touch nou si ii pui folie de protectie

Răspuns utilizator avertizat
| Innovation a răspuns:

Pai din nefericire nu ai cum sa scapi de aceste zgarieturi cu nimic, dar te sfatuiesc sa iti pui o tipla de protectie pe ecran astfel vei evita zgarieturile pe display.Acea tipla costa cam 5-6 lei dar e folositoare.

| anabellafeonix a răspuns:

Nu poti trebuie sa iti iei o folie de protectie

| SMarius a răspuns:

Cu un smirgel fin...freci pana dispare laughing))))

| Simonaaaaa a răspuns:

Pai poti sa schimbi displayul in rest nu poti sa ii faci nimic.

| Bogdan9630 a răspuns:

Daca ai folie protectoare schimbo si daca nu ai folie schimba fata la tel