| Panteraa a întrebat:

De ce cand vreau sa pun o poza de profil pe facebook trebuie sa o decupez foarte mult? Pana acum puneam la ce dimensiuni vroiam dar acum trebuie sa decupez foarte mult din ea. Cum pot remedia asta? Daca merge desigur. Dau funda.

10 răspunsuri:
| Anonymos a răspuns:

As vrea sa te intreb ce program folosesti?
ai scanat poza?

| Panteraa explică (pentru Anonymos):

Nu mai conteaza..am rezolvat

| 18112008 a răspuns (pentru Panteraa):

Cum ai rezolvat?

| 18112008 a răspuns (pentru Anonymos):

Stii cum se procedeaza? in legatura cu intrebarea de mai sus?

| Panteraa explică (pentru 18112008):

Pai eu nu decupam poza intr-un program. O postam pe facebook pe wall si apoi dadeam la setare ca fotografie de profil si acolo trebuia sa o decupez. Acuma o schimb direct. Atunci cand dau cu mouse-ul pe fotografia de profil zice "Editeaza fotografia de profil" si ma lasa sa o pun la ce dimensiuni vreau. Scuze pentru repetarile suparatoare. happy

| 18112008 a răspuns (pentru Panteraa):

Nu-i nimichappy la mine nu mergesad tot imi apare sa decupez pfff ma enerveaza tare...

| 18112008 a răspuns (pentru 18112008):

Nu stiu ce sa mai facsad

| Panteraa explică (pentru 18112008):

Stiu cum e straight face

| Alina_Aly_1995 a răspuns (pentru Panteraa):

Cum ai rezolvat?

| 18112008 a răspuns:

Panteraa,cum ai rezolvat?