| fabulousgirl a întrebat:

Hey TPU... imi puteti da niste informatii despre casa de cultura a studentilor din pitesti...despre cursuri, activitati si cui sunt recomandate aceste cursuri (pentru tineri intre ce varsta) si cat costa acele cursuri! mersi anticipat! dau funda!

2 răspunsuri:
| Alexxutsa a răspuns:

Aceste lucruri le poti afla doar de la cine ti-a spus despre casa de cultura a studentilor din pitesti.winking

| ATPARGES a răspuns:

ATP Arges sunt cei mai vechi de pe piata. Sunt autorizati si acreditati. Casa Sindicatelor etaj 1. 0348. 401164. Asigura si practica in domeniu