| Crissssssss a întrebat:

in curand o sa am banchetul de sfarsit de clasa a4a si nu stiu cum sa imi fac parul imi putezi da cateva linkuri cu videoclipuri cum se fac cofura si un machiaj daca se poate! Va rog repede!

2 răspunsuri:
| Crissssssss explică:

Multumesc!

| Andreea_3094 a răspuns:

Pai daca esti in classa a 4a nu iti trebuie ceva care e foarte strident.Eu as zice ca ti-ai putea face un coc impletit sau daca ai parul lung ti-l faci cret! La machiaj depinde cu ce te imbraci in primul rand! Distractie placuta si multa bafta. Fundaaa?