| Isa0w0Chan a întrebat:

Hey,TPU! In jur de o saptamana voi pleca cu clasa intr-o excursie cu cortul de 2 zile. Vreau sa va rog sa-mi dati idei de jocuri ce pot fi jucate la padure sau exemple de provocari amuzante (pentru ca noi jucam mult "Adevar si provocare").As fi foarte recunoscatoare!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SnyVi a răspuns:

Pai...excursiile de dimineata si de seara sunt cele mai potrivite.Jocuri...eu jucam sah si ziceam bancuri(cu colegii) de obicei.Provocari:iti dau un exemplu: saruta-l/sarut-o pe fata/baiatul X.