| teodoraCBT a întrebat:

eu plec intr-o excursie in aprilie mai exact pe 3 si 4....si eu si cu clasa mea vrem noaptea sa jucam adv si provocare si vreau sa imi dati cele mai rele si cele mai perverse provocari pentru ca cel care da cele mai dure provocari castiga nu stiu ce titlu. Deci orice provocare este bine venitawinking

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Si ce a iesit pana la urma? Imi scrii?

| MyssyChrissy03 a răspuns:

1.Amesteca cateva bauturi si bea tot!
2.Suge-ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
3.Imita mersul unui model pe Catwalk.
4.Scrie un Sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
5.Imagineaza-ti ca esti un caine:maraie, sparpina-te, latra, gudura-te.
6.Confectioneaza-ti o plalarie din hartie igienica si poart-o jum. de ora.
7. Spune 3 lucruri care le invidiezi la pers de langa tine.
8.Improvizeaza cu jucatorul din dreapta o scena de despartire
9.Stimuleaza o criza de rtas
10.Da cate un nou prenume care crezi ca li se potriveste celorlalti jucatori.
11.Imita un profesor de la scoala
12.Invarte-te de 10 ori in cerc iar apoi incerca sa mergi in linie dreapta
12. Timp de 1 minut comporta-te ca o maimuta in jungla
14.Comporta-te ca si cum ai mirosi urat, explica-le celorlalti ce simti.
15.Lasa-te machiat/a de 2 jucatori.
16.Baga-ti degetul in gura si fredoneaza un cantec
17.Scrieti pe mana numele colegului pe care il iubesti(sub forma de tatuaj)
18. Spune cea mai urata trasaura a ta
19.Fa schimb de haine cu persona de langa tine
20.Incearca sa canti alfabetul
21.Imita un copac in timpul unei furtuni
22.Striga pe geam numele persoanei de care esti intragostit/a
23.Desfati fermoarul de la blugi sau nasturi de la camasa /bluza. funda?