| anonim_4396 a întrebat:

Mă gândesc să mă apuc de skateboarding. De unde să-mi iau skateboard laughing? Nu vreau unul genial şi profesionist, dar nici unul din plastic moale cu suzetă în set ( stiu ca nu exisa cu suzeta, dar e un exemplu ). Sa fie de maxim 110 lei. Nu vreau sa dau o avere pe un skate, dar nici sa imi cheltui 40 de lei pe o jucarie care se strica de la prima folosire. Nu vreau sa iau de pe net. La ce magazin pot gasi?

2 răspunsuri:
| Iwachan a răspuns:

De la rco.ro au un skateboard mare avansati asemanator cu modelul meu si costa 117 lei doar si sunt foarte rezistente chiar si de ollie dar sunt de streetnnu de freestyle

| Iwachan a răspuns:

De la rco.ro cel de avansazi e 116 lei roti de PU(silicon) rezistent e am unul de acela