| blackcherry_2770 a întrebat:

ma tot gandeam ca la vara sa imi iau o slujba da doar pe durata vacantei. Credeti ca ar fi bine adica nu prea am ce face vara si ma intrebam daca imi puteti da niste sugestii.

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ai putea face bani ca reprezentant
lady's spre exemplu, iti iese foarte bine,(preturile din catalog sunt mai scumpe ce cele reale, ai reduceri...etc)si sunt produse de calitate.
te inscrii aici:http://SPAM/create_account.php si tot pe site gasesti informatii despre.
la codul prietenului care te-a recomandat scrii:MNmQM65f

| amc a răspuns:

Chelneritza la un retaurant, bar

| Ferenin a răspuns:

Pai tu ce crezi? Avand in vedere ca se cere experienta, mergi si munceste, si cand termini scoala, numai bine iti gasesti si de lucru!

| qDr0g a răspuns:

TE POTI ANGAJA la un bar sau restaurant pe malull marii.eu asa am facut si este acceptabil