| PiatrăAscuțită a întrebat:

Hey,TPU! Pentru ca dupa cum bine stiti maine este 1 Aprilie,as vrea sa stiu ce idei de farse aveti pentru prieteni,colegi. Cele mai tari idei primesc FUNDA, garantat! >:

7 răspunsuri:
| alinutz33311 a răspuns:

Poti sa spui ca aveti test la o materie dar toti colegii sa minta cu tine...

| Fisstic a răspuns:

Cearta-te cu unul dintre ei in gluma.laughing Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sugestiv,
http://metropotam.ro/......225998296/
Te pup!

| KenVyQ a răspuns:

Prefa-te ca bei ceva si lesini.Da-le un chips cu mult boia sau ardei iute prietenilor mai pofticiosi.Aranjeaza o scena de atac armat(Vorbeste cu unii prieteni sa se prefaca mafioti cu imbracaminte necesara, dupa care sa aiba niste cutite si tu sa fii victima.)Funda?:X

| Karmesytta a răspuns:

Ia o cola si pune laxativ si da-le sa bea

| MihàiEminèscù a răspuns:

- Praf de scarpinat
- Le zici ca au luat o nota foarte proasta la o materie
- le legi sireturile, astfel incat cand se ridica sa cada jos
- te prefaci ca te-au lovit foarte rau si ca te duci la Director/Directoare, si dupa ii zici ca o sa chemi si parintii la scoala si o sa aiba media scazuta la purtare
- Ketchup, mustar sau maioneza(sa se aseze pe ea )
- Le ascunzi ghiozdanul, geaca, carti, caiete
- Le desezi mustati
- Le pui o hartie lipita pe spate cu : " Loveste-ma", " sunt un fraier ", etc.
sper sa-ti mearga, funda puppy dog eyes?

| PinkyMoneybay a răspuns:

Pacaleste-i ca e un gandac pe acolo, sau ca au luat o nota rea(ca cica ai primit vestea de la o profesoara) sau incearca chesti care ii sperie pe ai foarte tare

Întrebări recente