| Cristi_Nechitoi_1984 a întrebat:

Stiti serialul gravity falls (ciudateni) te pe disney channel? Daca da stiti acele trei carti nu? Una o are dipper una acel pusti gideon. Vreau sa fac si eu una asemanatoare doar ca nu stiu despre ce. Va rog ajutati-ma!
FUNDA!

1 răspuns:
| Bella1242 a răspuns:

In cartea aia iti poti scrie gandurile (gen jurnal)? sau ai putea sa scrii tot se te sperie pe tine s-au ce ti se pare ciutat, dubios...ex: eu am o fata in clasa cu ochi galbeni si cred ca e vacolac happy!