| mafychokko05 a întrebat:

vreau sa imi fac un site. dar nu stiu cu cine.imi dati voi niste idei de vedete? in afara de selena-demi si miley cyrus

Răspuns Câştigător
| Vally7 a răspuns:

Eminem.

8 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Fa un site cu vedete din afara (Drake, Kid Cudi, etc). Iar ca sistem unde sa-ti faci site-ul incearca www.ucoz.ro, care e in romana si e si gratuit pe deasupra!

| CodRiNitu a răspuns:

Site cu vedete?rolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor Simona SenzuaL!

| marinteodora a răspuns:

Adela popescu diana dumitrescu abby scheazieger adam irigoien allisyn arm anabelle avery thorne justin bieber ashly tisdale avril lavigne brenda song nicole anderson cole sprouse bruno mars rihanna bridjit mondler dylan sprouse emily osment josep adam jonas nick jonas kevin jonas katy perry smiley shakira sterling knight taylor swift andreea balan andreea banica stefan banica junior alex velea keo eminem dar cum se face un sit daste imi zici si mie te rog

| enamel a răspuns:

WTF? De ce ai vrea sa iti faci un site atat de inutil? Sunt o gramada despre asa zisele vedete.Fa'ti si tu un site in care sa scrii impresii despre cartile citite de tine nah.Aaa scuuze...asta ar insemna sa citesti, ceea ce copii din ziua de azi deja incep sa uite sa faca.

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Inna, Rihanna, Shakira, Sandra Bullock, Justin Bieber, Robert Pattison, Kristen Stewart, Madonna, Paris Hilton, Adela Popescu, Pamela Anderson, atat mi-a venit... sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| T13 a răspuns:

Auzi Codrin:de ce nu Gina Pistol? Uite aici niste adevarate vedete:rapperi(in general)sau gen Parazitii si Chelo-vedete pentru ca nu le e frica sa spuna ce e...(completati) in tara asta.Respect!

| Florinel a răspuns:

Enrique iglesias, shakira, Ludacris.

| alex_8214 a răspuns:

Un film nu merge?/
unu care ti place mult
sau serial
post tv