| LovexD a întrebat:

Sunt in pana de idei si vreau si eu sa imi ziceti niste titluri de seriale sau filme (inventate de voi ) cu vedete ca Selena G., Miley Cyrus, Demi si altele. Vreu niste titluri asa.ca pentru sunphoto! Pentru ca eu o s fac serilul sau filmul, dar voi trebuie sa imi da-ti titlul caci nu mai am idei!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Ok...sa vedem
My Life

Teenager Dream

The Starock

Just Dance

What do you want from me?

Double Life

Good Girls Gone Bad

My Obsession

Sweet Kiwi

MxSxD

S&M

For your Entertainment

Sweet Candy

Free Time

Bad Kitty

Little Of Your Time

Last Chanse

Time is Running out

Hug me

LoveGAME

ETC.Numai un pic trebuie sa te gadesti si ma gasesti tu.

1 răspuns:
| Mihaa_1134 a răspuns:

Ai cont pe SunPhoto? Si eu big grin. Paii hai sa vedeam daca te ajuta aceste titluri pentru filmee [seriale]
Viataa meaa e a meaa
Bla blaa -ce zice maii:S
Dragostea este in suflet
Show :]]]
etc.