| FFabi17 a întrebat:

vreau sa imi spuneti si mie niste ideei de nume de cont pentru YouTube[de baiat], vreau sa ma apuc de VLOGING si nu stiu ce nume sa imi pun la cont thinking thinking cele mai faine si originale Fundaa

1 răspuns:
| xOneTwoThree a răspuns:

Daca preferi ceva sa nu fie legat de numele tau, iti poti alege de mai jos:

RaZoR
RaZzOr
RaZzEr
RaZeR
ProXtreMm
MadrYx
SiNNNeR.
Mai poti sa te gandesti si tu la multe, doar sa ai imaginatie happy.
FaBy[ un numar la alegere sau data nasterii ].
FaBByFbb. etc :* Sper ca ti-am fost de folos, daca vrei FUNDA :*.