| InViataReala a întrebat:

Vreau sa va intreb cand incepe sezonul 3 din Pariu cu viata?
Pe ce data?

Răspuns Câştigător
| Andrevv a răspuns:

Pe 17 Septembrie 2012

sursa: http://www.romaniarelease.net/2012/08/pariu-cu-viata-sezonul-3.html

3 răspunsuri:
| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Sezonul 3 din "Pariu cu viata" incepe in toamna, insa nu stiu pe ce data.Ai putea cumpara o revista cu programele de la televizor (pe la sfarsitul lui august ca sa arate si primele zile de toamna)si sa te uiti acolo. Sper ca te-am putut ajuta! Baaftaa!winkingwinkingwinking happyhappyhappywinkingwinkingwinking

| Eremia_Mariana_1997 a răspuns (pentru SpartaGirl):

Se incepe pe 17 septembrie

| anonim012 a răspuns:

Nu se stie exact happy