| Byannkax3 a întrebat:

Vreau si eu statusuri (De dragoste, triste, indiferenta, prietenie (falsa), viata... etc] Nu conteaza categoria pot fi si amestecate doar ca vreau multe. Cel care imi da cel mai multe si cele mai frumoase primeste FUNDA!

6 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

In primul rand Craciun fericit!winking

In al doilea rand

-Sa te indragostesti, pe vremea cand eram eu mic, parca era altfel...
-Pentru cineva noi suntem vesnic ocupati... iar pentru cineva gasim timp chiar si in cea mai incarcata zi
-
Toata dragostea pe care o raspandesti se va intoarce la tine. Poate ca nu imediat, dar vei vedea in cele din urma ca este adevarat
-
Iubeste-i pe cei greu de iubit. Lasa ca dragostea sa treaca cu vederea greselile si defectele celorlalti, si crede intotdeauna ce este mai bine despre ei si nu iti pierde niciodata speranta in ei
-Atunci m-ai dat la o parte. Acum te gandesti la mine.
- Nu iti doresc raul. Faptul ca m-ai pierdut e suficient.
-
Zambetul tau e fals ca de obicei... Nici n-ai curaj sa te uiti in ochii ei. Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata.
-
Adorm in fiecare noapte cu gandul la ea. Din vise nimeni nu mi te poate lua.Acolo esti cum vreau eu si doar a mea. Pacat ca nu pot schimba cu vise realitatea.
-
Omul intotdeauna gaseste timp pentru ceea ce el doreste cu adevarat

| Byannkax3 explică (pentru EuSiDoarAtat123):

Craciun fericit si tie :*