| selym a întrebat:

Hey, va rog mult ajutati-ma nu stiu ce sa fac, deci sa va povestesc, mi-a dat o colega un site si era virusat(cred)si de atunci nu-mi mai mergea tastatura(mi-a mers acum cateva minute)apoi numi mergea boxa, iar apoi(aici e problema)nu-mi mai merge facebookul vechi merge sa intru pe el dar nu ca mine ca o pers.care viziteaza facebookul meu, cum merge sal recapat ca pot doar sal vizualizez, va roggggggggggggggg ajutati-ma! am foarte mare nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| breed a răspuns:

Descarca si instaleaza programul; advanced system care; http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html deschizi programul, te duci la optiunile TOOLBOX-REPAIR-DISK DOCTOR,lasi bifat Local Disk:C si dai Next,se face o analiza,astepti, si daca da erori, dai reparare.Se v-a cere restart.OK.Acum calculatorul se v-a restarta, se repara[astepti]si se v-a restarta din nou.

2 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Windows-reinstallbig grin

| TheHunter38 a răspuns:

Lol,trebuie sa fie tare virusu, ca eu am la virusi cu miile si nu mi se intampla asa, la mine virusii afecteaza flash playeru.