| madalinutza a întrebat:

Hey ya...Am o problema la pc.De cateva zile nu'mi merge boxastraight face si nu stiu ce poate sa aiba ca, este deschisa si ii bagata. Pur si simplu seara am ascultat muzica si pe dimineata nu a mai mers straight face inainte mergea doar muzica pe care o aveam in pc, de pe net sau de pe youtube nu mergea nimic.Si la volume control am verificat, toate is in regula dar nu stiu ce e cu boxastraight face Pls ajutati-ma:-s Nu rezist fara muzicasad

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Există posibilitatea să se fi ars. Asigură-te în primul rând că e în priză şi pornită. Apoi asigură-te că toate cablurile sunt unde trebuie, apoi uită-te de volume să nu fie pe mute, iar dacă nu merge iar calculatorul tău îţi arată că ar cânta, probabil s-a ars şi trebuie să o înlocuieşti sau să o duci la reparat.

| User a răspuns:

Incearca o reinstalare a driverelor, mai verifica o data daca is bagate bine mufele... daca nici asa nu merge, du-te la un service.

| zerozero a răspuns:

Verfica la Volume Control sa fie 'balansul' pe centru...