| coopilluu a întrebat:

Hey! Voua va place Grey's Anatomy (Anatomia lui Grey)? Mie unul da, ce parere aveti despre ultimul episod al sezonului 6?

2 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Fratele meu de 2 zile numai la Grey's Anatomy ma uit, am vazut deja primele doua sezoane ii super fain, de abia astept sa ajung la sezonul 6, bafta

| coopilluu explică:

Eu le-am vazut pe toate... in ultimele 2 zile m-am uitat la tot sezonul 6... de-abia astept 23 septembrie cand apare sezonul 7 :X:X:X:X