| crisbebe a întrebat:

Hey,vreau si eu niste descrieri pentru pozele de pe facebook dar nu din acelea siropoase.
vreau in mod special pentru una in care sunt eu si cel mai bun prieten al meu(suntem ca fratii) si una in care sunt cei mai buni prieteni ai mei
funda

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Descrierile pentru asta sunt, A DESCRIE POZA.Cine e,cand e facuta,unde, de ce, CHESTII CARE DESCRIU POZA SI NU SUNT EVIDENTE, SAU NU SE VAD IN POZA. Terminati cu tot felul de citate siropoase, sunt plictisitoare si aiurea.

| Jasm a răspuns:

"Real friendship, like real poetry, is extremely rare - and precious as a pearl." - Tahar Ben Jelloun

si

"Friends... they cherish one another's hopes. They are cand to one another's dreams." - Henry David Thoreau

| Jasm a răspuns:

They are K I N D* - TPU editeaza automat "greselile".

| AnneMariie a răspuns:

Cauta pe facebook pagini cu statusuri, gen (Statusuriiiii; x) sau ceva asemanator. Sunt diverse pagini pentru anumite tipuri de descrierihappy