| PufuleteKiduuu a întrebat:

Heyy TPU:-) Voi ce faceti ca sa nu va plictisiti? Cea mai buna idee Fundalove struck (cat mai multe raspunsuri :p)

Răspuns Câştigător
| WeeD a răspuns:

Joci ceva, stai pe facebook, te uiti la un film, joci un joc de noroc, un Monopoly, bei un suc. Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Weider a răspuns:

Citesc o carte, ma uit la film, fac ce am lasat la o parte in ultima vreme. Ocupatie mereu este.

| dianaaaaax a răspuns:

Hm, chiar nu găseşti nimic de făcut? Păi, ieşi afară cu prietenii, faceţi poze, te poţi plimba cu bicicleta, cu rolele sau mai ştiu eu ce. Uită-te la un film, citeşte bancuri, citeşte o carte, desenează, creează haine pe Polyvore, ascultă muzică, karaoke, dansează, încearcă să faci o prăjitură şi vezi ce îţi iesă, te poţi juca conquiztador, vorbeşte cu cleverbot laughing, haideee, găseşti ce să faci.

| NaRuTo55Nr1 a răspuns:

Uita-te la un film horror cu prietenii. Si vezi sa ai popcorn.

Poti sa asculti muzica.

Sa joci minecraft cu alti playeri...happy Sau ce joc vrei tu.

Iesi la un suc.