| Girll12 a întrebat:

Heyybatting eyelashes Vreau porecle gen : Stix, krax, twix... etc happy Funda la cele mai multe si cele mai frumoase love struck

Răspuns Câştigător
| NANBia a răspuns:

Actimel, Activia, Chio Cips, Stix, Cheesburger, Hamburger, Cola, Fanta, Mazareee smug, Pizza, Chees [Chiiz], Mazaricaaa smug
Sper sa-ti fie de folos

5 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Chicks (se citeste Shiks), Wixy, Sweexy(se citeste Swixy), Treex, Nixy, Rwix, Mwix etc.

| Elena1994 a răspuns:

Kiti, kiki, Chiupy, Bubu, Pichi, Filo, Riri, Kira, Lela, Lena, Layla, Ella, Elly, Kayla, thinny, terry, Lola, ellie, jojo.

| GasaiYuno a răspuns:

Kama, pusy, kity

| GasaiYuno a răspuns:

Layla,myka, chips, mix, max, pisi1, cici, coco, mira, dar cum te cheama poate gasesc de la numele tau

| EvelynAnLavey a răspuns:

Capsunyk,Kapucino sau Kapsa