| Brunette_6117 a întrebat:

Heyyyy TPU.sunt noua pe aici. As dori si eu niste statusuri pentru o prietena(care se da pe langa persoana pe care o plac) Sau daca nu pentru a alege din doua *prietene bune) si sa spuna adevarul.
De dragoste ...sa-si dea seama ca eu il iubescbig grin:X. Nu stie care dintre noi 2x(. si eu sunt aceealaughing)):*:*:*:*FunditZza!

2 răspunsuri:
| MrCoasAlex a răspuns:

Cel mai bine spune-i '' fa eu il iubesc pe baiatu ala nu te baga peste minewinking '' sau injuro happy

| bolly a răspuns:

Iubita sa-ti spun ceva. a fost al meu inaintea ta, luati-l toate dupa mine ca el tot la mine vine si normall.nu va convinedevil.