| ElFenomen a întrebat:

Hi... daca ar fi sa alegeti intre ----bicicleta si role---- ce ati alege? sh avantajele si dezavantajele utilizariims.

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Pai la ce te pricepi mai bine:role sau bicicleta? ei bine mai des fetele cu rolele si baietii cu bicicletele. dar am vazut si invers.cu bicicleta e cam greu pana stai perfect pe scaun pana mergi drept. e naspa la unele biciclete frana.prietena mea s-a lovit la frana si a fost foarte naspa.cu rolele faza naspa e ca poate ti se termina repede frana.sau cand mergi cu viteza si vine cineva in fata ta risti sa cazi tu jos sau sa lovesti acea persoana.cu ambele te distrezi.ma rog. tu alegi. pipici :*

3 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Sincer as alege avion laughing
mi sa luat de role bicicleta masina.

| maraa_9303 a răspuns:

Role:
-mai usor de carat.
-mai ieftine.

Dezavantaje:
-iti ia putin sa te obisnuiesti cu ele
-poti sa te trezesti pe jos daca nu sti sa pui franabig grin

Bicicleta:
-poti sa pui frana din timp si fara sa pici pe jos

Dezavantaje:
-mai scumpa decat o pereche de role
-greu de carat
-ocupa mult spatiu
-nu prinzi aceeasi viteza pe care o prinzi cu rolele

In consecinta eu am si bicicleta si role dar as opta oricand pentru role.

Sper ca ti-am fost de folos>big grin

| everyyoueveryme a răspuns:

Byciiiihappy
de role ma plictisesc relativ repede.

Întrebări recente