| SweetAngel a întrebat:

Hi everybody! Unde vreti sa va duceti in iarna aceasta adica de Craciun si Revelion?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unde este cel mai bine decât acasă?
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Buna! De Craciun o sa ma duc la mamaia mea si o sa stau cu rudelehee hee. Iar de Revelion ma duc la un prieten si o sa stau cu iubitul, cu mai multi nebunihee hee.

| sorin a răspuns:

Craciunul in familie si revelionul daca se dezapezesc drumurile la muntewinking

| hasegawa a răspuns:

Craciunul in familie, revelionul la fel iar in prima zi a anului viitor, la munte pentru putina/multa distractie, saniusi ski si ce se mai practica

| francisc4 a răspuns:

Undeva la cald sa ma pot relaxa in voie si sa ma distrez.