| ピンク a întrebat:

Hi TPU! Am o mare nelamurire. As vrea sa devin VIP pe Imvu. Deja am gasit o cale: www.Imved.com. Dar problema este ca siteul nu este mereu deschis. O prietena care a devenit VIP prin aceasta metoda mi-a spus sa incerc la 23. Dar voi ce spuneti? Imi puteti da mai multe variante de ore la care sa fie deschis siteul? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| ChrisInFamous a răspuns:

Mie mi-a mers incearca mai pe seara dar si de dimineata | cred ca la pranz se raspund la solicitari! P. S:Funda?big grin

1 răspuns:
| Sofffie a răspuns:

Chiar merge?