| Acadela a întrebat:

Hi, TPU.happy
Maine Steaua vs. Napoli, o noua confruntare in Europa League.
Credeti ca Steaua va avea mai multe sanse, acum cu Lacatus?
Cu cine tineti? Niste pronosticuri?
Cine ghiceste are funda dupa meci.big grin
Baftaa.:*

Răspuns Câştigător
| Andreea50 a răspuns:

Voi tine cu Steaua. Sper sa trateze meciul cu multa seriozitate si sa nu le fie frica. Daca le este frica, deja au pierdut meciul din start. Pronostic? 3-2 pentru Steaua. Sper! big grin

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu, eu asa sper sa bata sau macar egal, pronostic 1-1 sau 1-0 pentru steaua

| Acadela explică:

So.Steaua 3:2 Utrecht, chiar cu un om in minus!batting eyelashes
In sfarsit, ros-albastrii au revenit.:-X
Fortza Steaua!

| Acadela explică:

Bravo Andreea50. happy
Felicitarile mele.:*
Ai funda! happy

| Acadela explică:

Ah.scuze s-a terminat 3-3 :-D
Oricum Andreea s-a apropiat cel mai mult de rezultat.:-P

| Andreea50 a răspuns:

Multumesc mult! Si pentru fundita si pentru felicitari! happy

| hiigee a răspuns:

Haide steaua big grin 2-1 pentru eahappy

| MaryNepotu a răspuns:

Poi iop sunt stelist d la 7 ani sincer ma bucur ca a venit,, fiara" inapoi la steaua dar nu prea avem jucatori deci ori egal ori castigam dar sper sa facem 2-0 sa ii lasam cu gura cascata.

| marshall_5379 a răspuns:

O sa fie foarte greu.nu stiu ce schimbari poate face lacatus in 2 zile.personal tin cu Dinamo dar eu zic 1-1 rezultat final.