| dada_2571 a întrebat:

Hi! Unde pot gasi si eu un dictionar latin-roman online? Unul care traduce propozitii.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! si eu caut de cateva saptamanisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tampeni nu mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt alba ca zapada dar nu o sa ma credeti auzi hannah montana imi pare rau amici nici eu n-am gasit dictionaresadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.wikiled.com/latin-czech-Default.aspx
Asta cred ca e bun. Scrii cuvantul si te uiti la raducere in casutele de dedesubt(sub cel tradus in engleza).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tube 8. com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie ordinea corecta in propozitie si sensul a urmatoarelor cuvinte?/prima propozitie-silvis, in, apri, vivunt, Siciliae, et, cervi.Si cea de-a doua propozitie-aqua, agricola, irigat, hortum, rivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

arbore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe scribd.com big grin daca doresti sa traduci expresii big grin > sunt dictionare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nunu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victoriam Romanorum laudamus

| pitikandreea a răspuns:

Pleaca.

| Valentina_Crissta_1972 a răspuns:

Unde pot intra sa descarc dictionarul latin roman gutu gheorghe