| BByBBy a întrebat:

Hihappy! Vreau si eu niste statusuri de indiferenta` va rog... cele mai frumoase primesc funditalove struck... Multsumesk!:*

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Eu nu vă înţeleg. Cum vreţi să păreţi indiferente punând un status care să arate opusul? Dacă nu v-ar interesa cu adevărat vi s-ar flâlfâi de-un amărât de status. Apropo: www.google.ro, pentru că sunt sigură că nici nu te-ai obosit să dai un amărât de search înainte să pui întrebarea asta.