| antonela05 a întrebat:

Hi,
Vreau statusuri gen "semafor"
Astept propuneri

Răspuns Câştigător
| luizahellgirl a răspuns:

Http://swe3ty-things.blogspot.ro/ sau ce zici de Am făcut lucruri pe care acum le regret Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet
Toate trec asa se zice dar nimic nu trece fara sa lase urme
Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie, altora nu le pasa:-J
N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume
Lasati-ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.
• Zambeste mereu`. chiar daca ti`e greu. chiar daca te doare. zambeste si fi tare`! •"
even though it seems like is too far away
i have to belive in myself it's the only way
Cuvintele frumoase pot fi scurte si usor de spus, dar ecoul lor tine vreme indelungata.
Azi nu mai sunt, dacă ţi-e dor de cea de ieri,
Fă-mi cu mâna, ori de câte ori priveşti spre cer!
Şi-n iad dac-ar fi să ajung, o să zâmbesc.
Fi fericit toate trec bă dă'le dreacu.
Omu canta si acum
Canta de nebun
♥ Niciodată nu pune la suflet lucrurile spuse la întâmplare! Inima persoanei contează