| AlexJB a întrebat:

Hristos a inviat! Stiti cum ma pot juca cu Mighty Beanz? Adica ce pot face cu ele? Ce jocuriexita? Proit funda!

Răspuns Câştigător
| Steffi a răspuns:

Daca ti-ai cumparat un Mighty Beanz poti gasi cateva jocuri pe o hartiuta in interiorul pachetului. Daca nu incearca mai intai sa il menti pe mana ca in reclama (nu e tocmai simplu) apoi sa il faci sa aterizeze intr-un anumit spatiu cum ar fi un cerc sau sa ii construiesti tu pista cu ajutorul catorva cartoane sau dintr-o sticla taiata pe jumatate.Te poti juca asa si cu prietenii tai, pe luate sau nu, dar sa stabiliti asta de la inceput ca sa nu existe certuriwinking

1 răspuns:
| Codruta a răspuns:

Adevarat a inviat!

Pai acestea se folosesc doar cu niste piste uite aici : http://www.jucariata.ro/......-2293.html

Sau poti sa iti faci tu niste piste din carton cum a zis @Steffi