| Maddalinapunct a întrebat:

Http://cerculet.com/u.php?user=madaliki intrati si voi ca sa castigati premii merita sa incercati! ce parere aveti de jocuri online
de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Sunt foarte interesante si amuzante, dar sincer acum...nu cred ca sunt adevarate.Pentru ca eu m-am mai inscris pe asemenea site-uri... dar nu am castigat nimic! Dc crezi ca nu iti cere o adresa sau macar un nr de tel in caz ca o sa castigi premiul?!
Poate o sa iau "stupid" dar am fost sincerabig grin
Bafta

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ce trebuie sa fac la acest concurs?

| Maddalinapunct explică:

da si eu cred la fel... dar mi-am facut cont doar ca sa ii fac in ciuda la cineva

| BabyBugsBunny a răspuns:

Ei fac bani pe seama ta ca stai pe pagina lor creata pentru minciuni nu castigi nu te lasa influentata

| AℓєLoveD a răspuns:

Eu zic ca nu merita...
cred ca sunt doar niste pacaleli