| Oanny a întrebat:

Http://www.jurnalul.ro/webcam/galati-faleza-dunarii-143. html de ce nu merge sa vad filmuletul?:( apare patratica aia ce trebuie sa instalez?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Aia nu mai functioneaza. Uite aici un alt webcam: http://www.jurnalul.ro/webcam/galati-hotel-mercur-205.html;;)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa ai instalat flash player ca sa poti vedea filmulete in mozilla sau orice, dar nu vad ce filmulet... ce patratica-ti apare ca mie nu-mi apare nici un film.

| pwp a răspuns:

Nici la mine nu se vede

Întrebări recente