| myky_4509 a întrebat:

Hy.Si eu am inceput sa joc IMVU azi si nu stiu cum pot sa castig bani.Nu stiu daca se pot castiga bani si jucand jocuri.

Răspuns Câştigător
| GirlLăvHell a răspuns:

Buna miki poti castiga bani si jucand jocuti dar castigi putin incearca sati cumperi niste credite

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Se poate doar la cele multyplayer, de exemplu pool. Dar sa stii ca mai sunt si alte metode de a faci credite:

-faci tutorialul de la chat rooms (daca nu l-ai facut deja)
-cu myyearbook poti juca jocuri pentru a face money(daca strangi pe myyearbook 300. 000 ii schimbi la excange de la profil si iti da 1500 credite. Dar din pacate, se poate doar o data pe zi si maximul este 100. 000 adica 500credite)
-de pe catalogul IMVU http://www.imvu.com/earn/credits.php
-retrimiti e-mailul si primesti 500 credite(de pe catalog)
-iti cumperi animalut pentru joaca, te joci cu el si iti da la fiecare 2ore 18 credite daca este foarte fericit.
-www.imved.com (dai pe engleza ca e in araba > completezi acolo ce-ti cere > si esti VIP)

Sper sa te descurci pe IMVU.Bafta!

| aXo a răspuns:

Poti sa faci banii reali?