| Alfonso a întrebat:

Ieri am fost sa imi bag cradit de 3 euro, dar am aflat ca nu mai exista decat de 4 si de 5.Eram cu un prieten, si el mi-a sugerat sa activez extraoptiunea cu 3 euro, si cu un euro ramas sa activez netu.(luasem de 4 euro). Am activat extraoptiunea.Pt net am trimis sms la 4777, am primit inapoi sms ca cererea mea a fost primita, dupa cateva minute am primit prin sms setarile, le-am instalat, m-am dus la navigator, dar netu tot nu merge! Sunt pe cosmote, si am un LG Kp500 Cookie.Cum pot face netu sa mearga? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adytzusiatat a răspuns:

Cristina mintelaughing)

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Pai asteapta primirea setarilor, salveaza-le in telefon apoi inchide-l si deschide-l din nou. Apoi intra pe net iar daca nu merge intra la setari configurare sau la setari web din meniul web. Sper ca ai inteles si ca te-am putut ajuta.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Trebuie sa astepti un sms in care trebuie sa ai optiunea cu care vrei sa netul(Gps 3g etc.) dupa aceea trebuie sa dai save la tot si dupa 24 de ore o sa mearga. Daca ai primit mesajul de confirmare si nu s-a intamplat nimic inseamna ca degeaba ai consumat un euro. fundita?