| TheAvenger a întrebat:

Imagini ca de sfârșitul lumii la buzău, ora 18 și vreo câteva minute.
http://imgur.com/KeThb
http://imgur.com/uZlEb
http://imgur.com/jiyhM
http://imgur.com/viB2x

34 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Dragut. Acuma chiar nu imi vine sa mai traiesc.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Lool..io sunt Radio România Actualitățilaughing..secțiunea meteolaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Is deosebite pozele, dar peisajul apocaliptic il dau blocurile alea gri din pacate. Norii sunt totusi frumos pe cont propriu happy

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da. da să fi văzut cât de tare tuna în seara asta... zici că se sfârșea lumea peste câteva minutelaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Trebuia sa inregistrezi si sa youtubelesti filmuletul

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da. și cum scriam? ..vine sfârșitul lumii..scapă cine poatelaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Relax, vine chuck norris si da un restart lumii. big grin

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da. îl chemăm pe jackie chanlaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Eu zic sa facem greva. Nu vrem sfarsitul lumii!

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da..adu-ți un revolver sau un shotgun, eu iau coasa și mergem să facem protestlaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Numa eu cu tine? Da ma tem de tine cu coasa. Poate ma si bati ca strig prea incet "Jos apocalipsa"

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Aa..nu-i nimiic. zi mersi că n-o ascut pe tine.big grin. iar dacă strigi încet te ameninț că te omorlaughing. ia să vezi ce tare urli dupălaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Nu cred ca pot urla DUPA ce mor. Dar o sa tin minte si o sa incercwinking. Protest pasnic nu se poate? In genu make love not apocalypse.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Noo. un protest..hai să zicem revoluție că sună mai mișto..trebuie făcută cu arme, nu cu bannere, că nu ești la meci pe stadionlaughing..io ziceam că doar te ameninț, nu că te și omorlaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Vezi ca te raportez. Eu revolutie nu mai fac, nu ma lasa ai mei. Au zis ca devin violent la betie. Si la revolutie trebuie sa tragi un pic la masea sa fii in stare sa detronezi un regim sau o apocalipsa. Am putea semna petitii?

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Taică, eu tot pe ideea cu revoluția rămân. tu semnează petiții.io am treabă cu coasabig grin

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Tanti, da cu tine nu e de glumit. Mai bine ma pun de partea ta de pe acum. Imi iau totusi armura de cavaler. In caz ca dai prea mare avant cu coasa. Unde mergem prima data?

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Hmm. păi..mai întâi mergem să dăm foc la parlament. după să tăiem beregata la toți țiganii pe care-i vedem de stradă. apoi mai căutăm lume care vrea să facă revoluție cu noilaughing..continuă tu de-aici

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Da nu arde nimic de parlamentul ala, toti porcii is acasa acum. La faza cu tiganii ma bag. Dar eu vreau si batai cu ciocolata si eventual dusuri de la pompieri pe tricouri albewinking. Si dupa aia se continua cu afterparty in club cotroceni happy sau la primarie daca nu mai este loc.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Hai măă. și acțiunea unde-a rămas? bătăile, incendierile, devastatul parlamentului și primăriilor, plecatul la vânătoare de țigani, terorizarea lumii, etceteralaughing...la afterparty vin dacă dai bere. cool

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Pai se da bere acolo, dar fiindca tu esti o persoana cu statut de revolutionar vei primi tequila si bacardi. Si daca petrecerea are succes o mutam in strata si contium asa beti revolutia. Distrugem tot mai putin distilariile si berariile. Si nici shaormeriile. De acord?

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da. și, când începem?laughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Pai daca e asa cu hei-rup, in seara asta. Dar dureaza un pic. Altfel trebuie sa facem comitete si sa supunem la vot asociatia tinerilor revolutionari berari.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Eeee pllaughing. las că merge și fără vot, și fără comitet. ești cu noi, bine; nu ești cu noi, ți-am luat beregatalaughing. simplu, nu?

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Sa stii ca ar functiona. Macar asa nepasarea s-ar pedepsi prin curmarea vietii. sa vezi ce implicati ar fi toti. Nu zici tu rau. Pot sa votez cu tine la urmatoarele alegeri?

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Da. cool. dacă nu, beregatalaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Tu ai de gand sa pornesti o monarhie sau dictatura? Cum adica daca nu votez cu tine beregata. Trebuie sa le lasi oamenilor iluzia ca au cu cine vota. Daca nu voteaza cu tine, no more free beer.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Cam așa. dictatură nu, că mă huiduie lumea și mă omoară ca pe ceaușescu, oricât de ascuțită ar fi coasa mea.mai mulți contra unu, poți să deduci și singur cine batelaughing..deci,monarhie să fielaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Ieah. Familie regala, chestii trestii, la peles ar fi iar un mare bordel. Daca tu esti monarha(the queen or what's her name) da mi si mie o functie doua pe acolo ca te-am ajutat.

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Păăi..the queen`s name e scris și în titlu..Hunter sau Predator. ție îți dau titlul de general de armată. cool. îi bun așa?

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Acuma o sa fie confuza plebea. Ori hunter ori predator. Ce anume preduiesti? General de armata, Maresal, Amiral si chief of police. (si seful clasei, ca nu am fost niciodata)

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Hunter să fie. și da, te fac ce vrei tu, și șeful claseilaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Foarte greu merge comunicarea aici. Eu zic ca ne sunt ascultate convorbirile. Ar trebui sa ne mutam intr-un loc mai sigur, nu?

| TheAvenger explică (pentru rutanklan):

Așa. și unde ne mutăm sediul? în beci la mamaia la țară?batting eyelashes