| AnonimFaraPereche a întrebat:

Daca ati stii ca va fi sfarsitul lumii peste cateva zile, ce ati face in acest timp?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Probabil as vizita unele persoane pe care as vrea sa le cunosc si in realitate si sa-mi petrec ceva timp cu ele pana la sfarsitul lumii.

| GoldenZenith a răspuns:

Uite ca la asta nu m-am gandit. Cand stii ca sfarsitul e aproape, te gandesti sa faci atatea lucruri care iti vin in minte si de care nu o sa ai timp, de aceea e cel mai bine sa iti traiesti viata frumos si in fiecare zi sa faci macar un lucru din wish list-ul personal. On topic, cred ca as vrea sa dau cu masina peste un politician si sa inot in ciocolata in timp ce o mananc. (chiar daca nu stiu sa inot) big grin

| Superior a răspuns:

As sparge o sectie de politie, as merge sa impusc pe toti.

| CdeMetal a răspuns:

Aș aștepta sfârșitul lumii.

| Ana1687 a răspuns:

Daca ar fi sfarsitul lumii asi cheltuii toti banii pe care ii am, m-as distra cu prieteni si apoi m-as da seama ca e o pacaleala ca in fiecare an