| anonim_4396 a întrebat:

Imi apare mai tot timpul pe desktop o fereastra internet explorer cu un joc sau o femeie zicand : Come and play, my lord.Cum as putea face sa nu mai apara?

7 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Incearca cu trojan remover, SpyBot-Search & Destroy, si altele asemenea, daca ai antivirus scaneaza tot calc., daca nu ai pune-ti un ativirus, deschide firewallul

| ToxiKat a răspuns:

Ai un virus in calculator...trebuie sa il formatezi...acum depinde: iti apare din senin sau esti pe un site si in acelasi timp apara chestia aia... daca apare din senin ai virus...asa am avut si eu o data un virus si imi deschidea cu internet explorer site-uri porno laughinglaughinglaughing

| ToxiKat a răspuns:

E doar o reclama...nai virusi...stai calm(a)

| gabriela_7862 a răspuns:

Daca iti apare pe desktop, inseamna ca e virusat calculatorul tau si atunci te sfatuiesc sa-ti reinstalezi windows-ul si sa-ti pui si un antivirus. dupa asta, ai grija ce descarci pentru ca majoritatea programelor de pe net sunt pline de virusi. dar... daca iti apare in cadrul unei ferestre de pe net, stai linistita, e doar o reclama si nu trebuie sa te ingrijoreze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi apare cand sunt pe un site, deci e doar o reclama, nu am virusi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu reclama dar nu vad dc este asa enervanta...las-o naibii de femeie.ca doar nu-ti apare pe tot ecranulaughing)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se intampla asta imi apar din senin dar nu e virus am scanat tot calculatorul. Si cand intru in internet explorer imi spune ceva cu RESTORE YOUR LAST SESSION si GO TO YOUR HOME PAGE. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac