| Mistik a întrebat:

Imi apare pe desktop mereu cand aprind calculatorul BEST MALWARE PROTECTION SI IMI APARE O EROARE IN CARE SUNT INFORMATA CA AM VIRUSI, as vrea sa stiu daca acesta este un anti-virus sau virus si de unde il pot sterge ca in control panel nu imi apare si nici nu pot instala un antivirus ca imi spune ca am unul, insa eu nu am... Funda...

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Foarte probabil e un virus care te indeamna sa descarci cine stie ce antivirus miraculos, care de fapt e tot un virus. Descarca Malwarebite's Antimalware si ruleaza-l, iti identifica si apoi poti sa stergi programul nedorit.

1 răspuns:
| pepe a răspuns:

Fă un restore cu o dată de dinainte de a-ţi apărea mesajul şi ai scăpat de el.
Ai descărcat sau ai accesat o pagină virusată.
Instalează-ţi un antivirus free, avast sau avg