| aneta a întrebat:

Imi dati niste idei se statusuri amuzante pentru messenger?

14 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Daca nu ma gasesti la paine, cauta`ma la ouarolling on the floor

| RamonaMn a răspuns:

1. Ce te uitzi? Nu ai mai vazut vedete >:P
2. Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...
3.Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
4.Pe usa scria "Femei", si cand am intrat erau numai WC-uri
5.Ma uit la luna... te vad pe tine... ma uit la soare... te vad pe tine... ma uit in departare... te vad pe tine... DA` da-te dracu din fata mea odata!
6. M-am gandit la statusu` asta toata ziua
7! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata...

http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny-pagina-2.html

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E meci. Aha joaca dinamo, deci ma puteti deranja.
- Ne pare rau pentru inconvenient dar nu ai acces la acest utilizator de messenger!
- Invisible to Everyone!
- Acuma m-am trezit! Pa, merg sa ma culc. mai vorbim!
- - Viata e un joc de rahat... dar macar are grafica buna!
- Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!
- Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
- NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.
- Eu le stiu pe toate... da-s maritate!
- Join the dark side... we have cookies!
- Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap zic ca nu e adevarat
- Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din din spital...
- Bate si ti se va deschide... proces penal!
- Salvati energia, dormiti la scoala!
- Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii.
- Angajez Clown. Rog seriozitate!
- O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri... 69 si cartofi prajiti!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
- Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru...
- Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
- - Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
- Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
- Invisible to everyone! only loosers can see me.
- Prea bun ca sa fiu Light!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se holbeaza tot idiotu la statusu meu cu mana pe mouse devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde de motor nu da buzz ca dau ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergem azi la scoala sau ne plictisim acasa?
ai bani? hai la o bere! n-ai bani? du-te vere!
se tin baieti de mine zici ca's actritza din filme!
te mai astept o zi
sau poate doua
si daca vi ma fac, ca ploua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te pune cu idioţii. Te vor trage la nivelul lor şi te vor bate cu experienţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lacrima mereu doare... dar ce sa fa oare? chiar crezi ca va disparea la rugamintea mea? dar nu-i nimic ca eu as vrea sa fiu o lacrima de-a ta...ca daca as fi doar asa te voi putea iubi! si de cate ori vei plange eu voi aluneca pe fata ta si asa te voi putea saruta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la poza mea si ai sa vezi ce bunaciune ai pierdut pentru curva tahappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnd am cranpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai jucat razboi este messu tu dai buzz eu dau ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce greu e sa fii prost!