| qBawww a întrebat:

Imi dati si mie idei de ce sa fac in timpul liber? In afara de televizorul si calculator.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Asculta muzica.

1 răspuns:
| kitty00 a răspuns:

Ce zici de o carte? Cititul e foarte pe ducă. Mai ales ca puţini din şcoala noastră citesc.Aşa-i? Mai ales eu cum am citit luni. oh go on Câte emoţii aveeeeaaam Pfff! Altceva...Păi nu ştiu. Să stai.Să desenezi, adică nu.Ca şi aşa desenaţi cam mult la ora de sport. Săte plimbi.Să faci oameni de zapadă, că în sfarşit a nins la noiiiiiii love struck.Şi băieţii deja au început să ne facă o "apă".Să te joci cu animalul tău de casă.În cazul în care ai.Chiar nu ştiu.Ai vreaun animal de companielaughing)? Mda, şi cam atâtea ştiu acum. Mai vorbim pe mess, paa!